Nazar Duası Masaüstü Saat
Nazar Duası Masaüstü Saat
Nazar Duası Masaüstü Saat
Nazar Duası Masaüstü Saat

Nazar Duası Masaüstü Saat

İndirim Oranı : %52 İndirim
Fiyat : ₺114,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺54,90(KDV Dahil)
₺54,90 'den başlayan taksitlerle

Nazardan korunmak ve kurtulmak için, haset edenlerin hasedinden ve aç gözlü insanların kötü bakışlarından zarar görmemek için temiz bir kağıt üzerine besmele yazdıktan sonra Kalem suresinin 51-52. ayetlerinin yazılması ve taşınması tavsiye edilmiştir. Kalem Suresi 51 Ayetinin Türkçe Meali; "Rahman ve Rahim Olan Allah'ın Adıyla "Ve inkar edenler, zikri Kur'an-ı Kerim-i işittikleri zaman gerçekten seni neredeyse gözleri ile devirirler. Ve; Muhakkak ki o, gerçekten mecnundur derler. Kalem Suresi 52 Ayetinin Türkçe Meali;Ve O Kur'an-ı Kerim, alemlere zikirden ve öğütten başka bir şey değildir.

Manevi dünyamızı aydınlatan eserleri işyerinizde ve evinizde her daim gözünüzün önünde tutmaya ne dersiniz? Saate her baktığınızda sizi manevi bir an saracak…

Aldığınız her eser sizlere iyilik getirmesi duası ile gönderilecektir.

Ürünün, saati denenerek, pil takılmış bir şekilde gönderilecektir. Saat kasası metal, camı mineraldir. Saatin 4 cm çapı vardır. Ölçüler: Baskı alanı 15x20 cm Ürün toplam ölçüsü 15x30 cm dir. Son teknoloji makineler ile fotoğraf kâğıdına basılmıştır.

Benzer Ürünler