atika.com.tr müşterisine neşe, heves, aydınlık ve gülümseme götürmek için yola çıkmıştır. Öncelikli hedefi hizmet vermiş olduğu müşterisini mutlu etmektir. Ürünleri tasarlarken ve yaparken başkalarını taklit etmek gibi boş çabalarda bulunmuyoruz. Yaptığımız her işte farklı olmayı vurguluyoruz. Farklı olan ve farklılıktan gurur duyan bir site olmaya gayret ediyoruz. “Herkes İçin Sanat” dan hareketle, sizi özel hissettirecek; size özel hediyeler ile “gülümsemeye” vesile olmak istiyoruz.

 

Masaüstü Saatli Ürünlerde resimde görmüş olduğumuz stant ürüne dahil mi?

Ürün resminde görmüş olduğunuz stant ( ölçüsü 15x30 ) ürüne dahildir ve tasarımın bir parçası olarak montajlı bir şekilde gönderilecektir.

 

Masaüstü Ürünlerde resimde görmüş olduğumuz saat ürüne dahil mi?

Ürün resminde görmüş olduğunuz saat (ölçüsü 4 cm, metal kasa, mineral cam) ürüne dahildir ve tasarımın bir parçası olarak montajlı bir şekilde gönderilecektir.

 

Baskılı Ürünlerde baskı kalitesi nasıldır?

Baskılı ürünlerde çalışmalar, profesyonel baskı makineleri ile, orijinal mürekkep kullanılarak yapılmaktadır. Çalışmalar grafik sanatçıları tarafından tasarlanmakta ve maksimum özen göstererek son kontrole gönderilmektedir. Ürünler kaplama ahşap üzerine montaj yapıldığından dolayı çıkmama, bombe yapmama ve solmama garantilidir.

 

Hediye paketi seçeneği var mı?

Alınan her sipariş, ürüne göre yaptırılmış olan kutular ile gönderilmekte ve kutu hediye poşetine konulmaktadır.

 

Ürünlerin Tescili ve Marka Patenti var mı?

Atika 201207970 Numarası ile Markaların Korunması Hakkında 556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile koruma altına alınmış ve tescil edilmiştir. Marka muhteviyatında 14 / 35 / 42 emtialar marka bünyesinde korunmuştur. Yapılacak her taklit kanuni zorunluluklar bir yana sahte ürün görüntüsünden ileriye geçemeyecektir.

 

Siparişimi verdim, ürünlerin tedarik süresi ne kadardır? Ne zaman elime ulaşır?

Siparişlerin hemen hepsini 48 saat içerisinde hazırlayıp ilk mesai gününde kargoya vermekteyiz. Siparişinizin size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye'nin heryerine 1-3 gün arasında teslimat yapmaktadır.

 

Ödeme Sisteminiz Ne kadar Güvenli, Sayfanız Güvenli Alışveriş Altyapısına Sahip mi?

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve atika.com.tr tarafından kayıt edilmemektedir.Dünyanın en güvenilir ve dışarıdan hiçbir müdahaleye izin vermeyen PAYU sanal pos sistemini kullanmaktayız.

Banka havalesi ile de ödemelerinizi yapabilirsiniz. Banka hesaplarımıza havale/eft yaparak Ödeme Bildirim Formunu ile bize bildirebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza ulaştığı anda siparişiniz işleme alınır ve e-posta ile size bilgi verilir.

 

Kapıda Ödeme İmkanı var mı?

Evet! Atika.com.tr 'de KAPIDA ÖDEME ile sipariş verebilirsiniz. Ödemenizi ürün kapınıza geldikten sonra kargo elemanına NAKİT olarak yapabilirsiniz.

 

       Toptan Satışınız var mı?

       Evet toptan satışımız bulunmaktadır. Bunun için bize 0(544) 517 76 04  numaralı  telefonlardan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR