Hazreti Süleyman'ın (A.S) Mührü
Hazreti Süleyman'ın (A.S) Mührü
Hazreti Süleyman'ın (A.S) Mührü

Hazreti Süleyman'ın (A.S) Mührü

İndirim Oranı : %52 İndirim
Fiyat : ₺114,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺54,90(KDV Dahil)
₺54,90 'den başlayan taksitlerle

Hazreti Süleyman mührünün cennetten gelme olduğuna inanılır. Cebrail tarafından Allah'ın emri ile önce Hazreti Davud'a getirilmiştir. Hazreti Davud İsrailoğulları'ndan bir peygamber ve hükümdar idi. O, oğullarına on hikmetli soru sordu. Cevapları yalnızca Hazreti Süleyman verebildi ve böylece Hazreti Süleyman Mührü babadan oğla intikal etmiş oldu.

Hazreti Süleyman mührü duasını sadece belli kimselerin ve meleklerin bildiği ism-i azam duası bulunmaktadır. Bu sebeple Süleyman peygambere Kur'an'da da yazdığı üzere kimseye nasip olmayacak bir saltanat bahşedilmiştir. Cinlere, rüzgarlara ve hayvanlara dahi hükmedebilmiştir. Bu sayede çok güçlü bir hükümdar-peygamber olmuştur. Hazreti Süleyman mührü Müslümanlar arasında Hatem-i Süleyman olarak da anılır.

Mührü Süleyman'ın evinizde ve işyerinizde bulundurmanızda sebep Allah'ın Hazreti Süleyman'a bahşettiği gibi güç ve varlığa bir nebze de olsa nail olunacağı inancıdır. Mühr-ü Süleyman'ın kullanılması hususunda ise bir peygamberin nişanesi mucizelere vesile olur, sevgi ve bağımlılığı gösterir; hal ve hareketlere çeki düzen verilmesi hususunda kişiyi dikkatli olmaya sevk eder. Ancak temiz ve titiz bir şekilde kullanmak en uygun davranıştır.

Manevi dünyamızı aydınlatan eserleri işyerinizde ve evinizde her daim gözünüzün önünde tutmaya ne dersiniz? Saate her baktığınızda sizi manevi bir an saracak. 

Aldığınız her eser sizlere iyilik getirmesi duası ile gönderilecektir.

Ürünün, saati denenerek, pil takılmış bir şekilde gönderilecektir. Saat kasası metal, camı mineraldir. Saatin 4 cm çapı vardır. Ölçüler: Baskı alanı 15x20 cm Ürün toplam ölçüsü 15x30 cm dir. Son teknoloji makineler ile fotoğraf kâğıdına basılmıştır.

Benzer Ürünler